Magia Bagienek Karolina i Łukasz

  • -

Magia Bagienek Karolina i Łukasz

Przyjechali na Smolno z Krakowa. Łukasz rozłożył swoje kije na Bagienkach. Poniżej możecie przeczytać jak przebiegała ich karpiowa przygoda na naszym jeziorze:

Magia – to jedyne słowo które może w pełni opisać to miejsce.
Całonocna podróż, dzień przygotowań, pakowanie itd. Zmęczenie było dość duże, jednak gdy dotarliśmy nad Smolno, wszystko odeszło na drugi plan.
Obraz jaki ukazał się naszym oczom nie da się opisać słowami, to trzeba zobaczyć i poczuć. Klimat jaki stworzyli Właściciele … jest … Magiczny.
Opis zasiadki byłby zbyt długi, tyle emocji, nowych doświadczeń … jedna wielka lekcja karpiowej pokory. Pierwsze dwa karpie straciłem w drzewach, gdzie drugiego wyplątywałem ponad godzinę z konarów, gdy już go zobaczyłem udało mu się spiąć z haka.
Podczas tej zasiadki udało się wyjąc 4 karpie. Dwa pierwsze po ok 8kg. Przedostatniego dnia zameldował się piękny pełnołuski 15kg dzikus, walka w drzewach, cięcie żyłki i udało się … 15kg szczęścia. Planując jeszcze zimą zasiadkę marzyłem o pełnołuskim karpiu ze Smolna , one tutaj takie piękne … Marzenia się spełniają . Ostatnia noc to wisienka na torcie, hol w nocy w deszczu z pontonu i ukoronowanie zasiadki… 16kg „wariat”.
Najpiękniejsze miejsce w mojej wieloletniej karpiowej przygodzie.
Po tej 5 dniowej zasiadce wiemy, że znaleźliśmy swój azyl w tym szalonym świecie.
Już planujemy powrót nad to niesamowite miejsce.
Karolina i Łukasz „
Gratulujemy wspaniałego karpiowego wyniku 👏👏👏 i serdecznie dziękujemy za piękne fotki i opis Waszej zasiadki 😎

Reszta zdjęć w zakładce TROFEA SMOLNO i FOTO JEZIORA SMOLNO