Kamil Więckowski Warmuz Baits – relacja

  • -

Kamil Więckowski Warmuz Baits – relacja

06.18r.

 Catch Report  od Kamil Więckowski

” Gdy odwiedziłem tą wodę początkiem sezonu i położyłem tam pierwszy zestaw wiedziałem już, że spędzę nad tym jeziorem sporo mojego karpiowe czasu … A każda zasiadka pozwoli mi poznać #JezioroSmolno bardziej. Dziś wracam mega zadowolony bo po ostatniej srogiej porażce wygrywam, wygrywam i to jak …
Trzy brania wypracowane, trzy ryby położone na macie a w tym pierwsze 20 kg sezonu i śliczny złoty dziewiczy karp o wadze 14 kg. Z tego drugiego jestem zadowolony najbardziej bo mam zajebista słabość do złotych łuskaczy. Każda z tych trzech ryb daje mi mega uśmiech na twarzy i daję mi mega motywację ażeby dobrać się do tych STARYCH !!! obywateli tego jeziora.
Wytypowane miejscówki nęcone połówkami kulek które wymieszane z orzechem tygrysim i aromatyzowaną konopiom z chilli tworzą mega mieszankę zanętową. Na włos moja ulubiona kombinacja Squida z pop- upem ananasem. Moja ulubiona mieszanka aromatów w którą zawszę mega wierze, a wiara działa cuda !!!
Za dni kilka na WarmuzBaits TV na kanale YouTube ukaże się relacja filmowa z tej wyprawy na którą serdecznie już zapraszam.
Pozdro dla was i do następnego, czyli już niedługo bo szykujemy kilka bardzo fajnych projektów z nad wody.
Siemanko i Pozdrawiam !!!